دکتر پن

دکتر پن


درباره دکتر پن

تولید کننده حرفه ای دستگاه مراقبت از پوست در آسیا
مارک ثبت شده در ایالات متحده

میکرونیدلینگ

روشی است که در آن سوزنهای کوچک تعبیه شده در دستگاه سوراخ می شوند یا پوست را خراش می دهند. بسیاری از دستگاه های میکرونیدلینگ به عنوان دستگاه های پزشکی تنظیم می شوند.
میکرونیدلینگ یک روش آرایشی با حداقل تهاجمی است که برای درمان نگرانی های پوستی از طریق تولید کلاژن استفاده می شود. همچنین به عنوان درمان القاء کلاژن شناخته می شود

اگر از سلامتی خوبی برخوردار هستید و از نگرانی های خاصی در مورد پوست برخوردار نیستید که به درمان های خانگی یا انواع دیگر روش های پوستی مانند لایه برداری پاسخ نداده اید ، ممکن است کاندیدای ایده آل برای این روش باشید.

این همچنین ممکن است آخرین مرحله قبل از در نظر گرفتن جراحی زیبایی برای ضد پیری و سایر نگرانی ها باشد.
کلاژن ، شرایط پوستی مانند زخم های آکنه را درمان می کند.

هدف میکرونیدلینگ

 • تولید کلاژن و بافت پوستی جدید برای پوستهای صاف ، محکم تر و با رنگ تر است.
 • میکرونیدلینگ بیشتر در صورت استفاده می شود و زخم های مختلف ، چین و چروک و منافذ بزرگ را درمان میکند.
 • این برای اکثر افرادی که از نظر سلامتی کاملاً سالم هستند ، ایمن است.

در چه شرایطی از میکرونیدلینگ استفاده نکنیم؟

این روش برای افرادی که از داروهای خاصی از جوش آکنه استفاده می کنند یا برای زنانی که باردار هستند ، بی خطر نیست.

 1. روی زخم های باز. 2. بر روی آکنه یا پوست تحریک شده. 3. در صورت بروز تحریک ، مصرف را قطع کنید.

اثر میکرونیدلینگ

 • در تجربه من ، دکتر درمپن قلم نتایج چشمگیر داشته است.
 • برای خطوط ریز اطراف لب بالا و پایین بسیار مناسب است.
 • برای جای زخم آکنه بسیار خوب است.
 • برای پوست چروکیده بسیار مناسب است.
 • برای رفع جوش در ناحیه بازوی داخلی ، بسیار خوب است.
 • همچنین برای جوان سازی عمومی پوست بسیار عالی است.
 • این درمان برای زخم های جزئی مربوط به آکنه و پیری مؤثر است.
 • به احتمال زیاد متوجه پوست روشن تر ، محکم تر نیز خواهید شد.
 • نتایج ایده آل پس از چندین جلسه به دست می آید
 • درکل ما از این روش برای چین و چروک ، خطوط ریز ، جوانسازی ، رنگدانه های سطحی ، به حداقل رساندن منافذ پوست ، بهبود علائم کشش ، پوست کرپ ، زخم های جراحی ، زخم های آکنه و حتی رشد مو حمایت می کنیم. ما از پلاکت ها برای تحریک موهای خفته استفاده می کنیم.


نکته دیگری که من در مورد دکترپن دوست دارم این است که می توان از آن در هر نوع پوستی استفاده کرد. من آن را روی پوست دست آتروفیک برای بیمارانی که پوست نازک دارند از جمله پوست نازک داخل بازو استفاده کرده ام. شما باید مراقب باشید که با این وجود عفونت های فعال مانند آکنه وجود دارد. من پوستی نمی بینم که از درمان دکترپن بهره مند نشود.

قلم میکرونیدلینگ دکتر Pen


دکتر پن برای ایمنی و راحتی بهینه از کارتریج های سوزن یکبار مصرف استریل ، جداگانه استفاده می کند.
شماره گیری قابل تنظیم اجازه می دهد تا درمانی متناسب با نیازهای مشتری خاص انجام شود. (توجه کنید که حداکثر عمق بستگی به نوع کارتریج شما دارد)
دکتر پن مقرون به صرفه تر از غلتک درما است ، شما فقط باید قلم را شارژ کرده و کارتریج ها را بعد از هر بار استفاده جایگزین کنید.
دکتر Pen بهترین دستیار شماست که باعث می شود احساس و نگاه بهتری به شما دست دهد. به اشتراک گذاشتن میزبان با افراد دیگر بی خطر است. همچنین ، اقتصادی است ، شما فقط باید کارتریج ها را بعد از هر بار استفاده تعویض کنید. کلیه کارتریج ها با بسته بندی های بسته بندی شده قابل استفاده هستند. دکتر Pen Ultima بی خطر ، بهداشتی و مناسب است.

آنچه در جعبه قلم میکرونیدلینگ دکتر پن است

یک قلم میکرو سوزن مخصوص دکتر Pen Ultima A6 ، کارتریج ها ، شارژر دیواری و بند ناف ، دفترچه راهنمای کاربر ، صندوق ذخیره سازی و کارت گارانتی اختصاصی برند Boeson.

نحوه استفاده از قلم دکتر پن

 1. کارتریج ها را استریل کنید ، پوست را بشویید و خشک کنید.
 2. به مدت 2-4 بار در منطقه مورد نظر حرکت کنید.
 3. بعد از استفاده از مرطوب کننده یا ترمیم سرم استفاده کنید. (کارتریج ها برای استفاده یکبار مصرف بهتر است ، اشتراک کارتریج با دیگران ممنوع است).
پیشنهاد


کارشناسان توصیه می کنند از دکتر Pen Ultima A6 با کرم بی حسی موضعی و سرم ویتامین C در کنار هم استفاده کنید. بهتر است قبل از خرید ، با توجه به مشکلات پوستی ، با کارشناسان مشورت کنید

دو مؤلفه مهم دکتر پن

آلودگی متقابل وجود ندارد و دارای سرعت و عمق متفاوت است. اگر از تکنیک خشک استفاده می کنید ، این تنها کاری است که شما باید انجام دهید و نتیجه را می گیرید ، زیرا به بهبودی زخم آبشار طبیعی متکی هستید تا معرفی و کلاژن را در درم پوست تحریک می کند.
وقتی از تکنیک میکرو سوزنی استفاده می کنید ، پنجره زمانی که مواد را داخل پوست می کنید حدود 10-15 دقیقه است.

سوال در مورد دکتر پن

این کار روی پوست انجام می شود ، بنابراین سؤال این است که چگونه در جهان این ماده از طریق لایه لایه دست نخورده قرنیه عبور می کند؟ پاسخ این است که بین سلولها می رود یا آنها منافذ طبیعی را به پوست ، فولیکول مو و غده سبزی منتقل می کنند. ناگهان میکرو سوزن سوار می شود ، و این کانال های کوچک ریز منافذ را ایجاد می کند. راه های دیگر بسیار ، بسیار دشوار است روش های مختلفی وجود دارد ، اما هزینه های زیادی را در بر می گیرد در حالی که میکرو سوزن بسیار مقرون به صرفه است. هنگامی که با میکرو سوزن به عنوان یک وسیله transdermal درگیر شوید ، می توانید مولکول ها و سلول های بزرگتری را که لازم نیست لیپوفیلی باشند ، قرار دهید. بدون نگرانی زیاد درباره نفوذ میکروبی می توانید مقادیر بیشتری دریافت کنید زیرا منافذ در طی 10-15 دقیقه بسته می شود.

.

Dermapen dr pen دارای دو مدل است.

یکی این است که فقط توسط متخصص زیبایی / دستیار پزشکی استفاده می شود. پس از استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی ، افراد مراقبت از پوست می توانند از آن با قلم درمپن استفاده کنند.

توضیحات دقیق


برخلاف دستگاه های میکرو سوزن در گذشته ، قلم درمپن به صورت دستی روی پوست نمی چرخد ، ابزاری براق و مانند قلم است که در سراسر صورت می چرخد. مجهز به 11 سوزن سنج 33 33 است که در یک دستگاه یکبار مصرف تعبیه شده است. تمام کاری که شما انجام می دهید این است که متقاضیان و یکبار مصرف را مصرف کنید ، بنابراین یک بار در هر بیمار استفاده می شود ، و آن را به قلم بچسبانید. قلم دارای موتور الکتریکی است بنابراین باطری ندارد. حرکت سوزن با اثر مهر زنی به بالا و پایین حرکت می کند. نفوذ عمودی از آنجا که باعث تروما کمتر می شود در هنگام تکنیک بشکه چرخ مهم است. بشکه چرخ باعث پاره شدن می شود ، نه اینکه از بین برود. زیبایی این دستگاه عمق سوزن قابل تنظیم از 0.25 میلی متر تا 2.5 میلی متر است. اپیدرم فقط عمق 100 میکرون دارد. درم شبکیه عمق 2500 تا 3000 میکرون دارد ، بنابراین اگر در 2.5 باشد ، این 2500 میکرون است. هنگام استفاده از آن تنظیمات ، در قسمت پایین درم شبکیه قرار دارید. وقتی از 0.25 استفاده می کنید ، فقط در قسمت فوقانی درم شبکیه قرار دارید. در عمق سوزن تغییرپذیری وجود دارد ، این کار هنگام انجام کارهای صورت یا غیر صورت مهم است زیرا قسمت های خاصی از صورت مانند لب فوقانی یا پوست لب پایین تر ضخیم تر است. به طور کلی دوست داریم در عمق 1.5-2.5 میلی متر کار کنیم. اگر به پوست لب فوقانی بروید ، در سطح 2.5 هستید. اگر از بشکه چرخ استفاده می کنید ، دقت دقیقی مانند این امکان پذیر نیست و تغییر عمق وجود ندارد. با درمپن می توانید عمق و فرکانس را تغییر دهید. اگر می خواهید به آرامی کار کنید ، در یک تنظیم کار می کنید. اگر می خواهید خیلی سریع کار کنید ، در تنظیمات 6-7 کار می کنید. در حالی که صورت را فرا می گیرد ، دستگاه به صورت تمبر مانند پوست می چرخد. این امر نیاز به لغزش دارد ، که برای پوست موضعی مهم است که به شما امکان می دهد سر یکبار مصرف را بدون صورت صید بر روی صورت حرکت دهید. در این حالت از اسید هیولورونیک استفاده می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Verified by MonsterInsights