تبادل لینک با پزشکهای زیبایی
تبادل لینک سایت و اینستاگرام

تبادل لینک با پیج های اینستاگرام 

این بسته پیشنهادی تبادل لینک زیبایی مخصوص افرادی است که دارای پیج اینستاگرام فعال با بیش از سه هزار مخاطب هستد می باشد.

به این صورت که صفحه ای اختصاصی در سایت ما برای شما طراحی می شود. و شما لینک آن صفحه را در قسمت سایت اینستاگرام خود قرار می دهید.

طبعا در صفحه ای که برای شما طراحی می شود آدرس پیج اینستاگرام و شماره تلفن شما موجود خواهد بود و برای شما پزشکان عزیز مسیری جدید برای رسیدن به مراجعه کننده بیشتر خواهد بود.

تبادل لینک با پزشکان

تبادل لینک با سایت کلینیک زیبایی

در این بسته پیشنهادی، یک صفحه مخصوص خدمات شما طراحی می شود و متقابل شما نیز صفحه ای از محصولات ما در سایت خود قرار می دهید.

لازم به ذکر استبسته تبادل لینک با سایت کلینیک زیبایی شامل تبادل لینک با سایت شخصی پزشکهای نیز می باشد.

این صفحات باید از صفحات دیگر دارای لینک باشند. اگر شما وب مستر ندارید ما شما را در این مسیر یاری خواهیم کرد.

تبادل لینک با همکاران

تبادل لینک با فروشگاههای تجهیزات پزشکی

به طبع همکارانی که بیش از 70 درصد محصولات مشترک با ما دارند مانند ما تمایل ندارند مخاطبان خود را به وب سایت رغیب هدایت کنند.

از این رو مخاطب هدف این طرح برای تبادل لینک با فروشگاههای تجهیزات پزشکی سایر همکاران در قسمتهای تجهیزات پزشکی می باشد. 

آری شاید ما حدودا رغیب به نظر برسیم ولی وقتی ما و شما که با هم تعامل می کنیم پیشرفت کنیم از سایر رغبا پیشی خواهیم گرفت.

تبادل لینک با سایتهای زیبایی 

تبادل لینک با سایتهای زیبایی به منظور ارتقای بیزنس ما و شما می باشد. بسته پیشنهادی مستر لیفت برای وب سایت های پزشکی، زیبایی و همچنین همکاران عزیز یک تعامل برد برد است. 

در ادامه ما تلاش کردیم نقشه راه برای تبادل لینک با شما را به شکل شفاف و به تفکیک بیان کنیم.و در مرحله بعد به بررسی تاثیر سئو و چند نکته درباره تبادل لینک را بیان کنیم.

چرا باید تبادل لینک کنیم؟

موتور های جستجو برای نمایش نتایج بهتر به کاربران از الگوریتمهای مختلفی استفاده می کنند. یکی از مسائلی که سبب می شود موتور جستجو به دامنه و صفحات شما اعتبار بیشتری بدهد میزان اعتبار شما نزد وب سایتهای دیگر است. این اعتبار توسط میزان لینکهایی که از سایتهای دیگر به سایت شما داده شده است و میزان اعتبار آن سایت سنجیده می شود.

دلیل دوم برای تبادل لینک این می باشد که مشتری های ما از ما محصولات را خریداری می کنند و طبعا برای مصرف محصولات نیاز به پزشک متخصص دارند و در مقابل مشتری های شما نیاز به محصولات دارند این یک تعامل دو طرفه می باشد که در کنار افزایش اعتبار ما که هدف اصلی می باشد سود کوتاه مدت نزدیک را رقم خواهد زد.

در گذشته افرادی که سئو کار میکردند از این قضیه سو استفاده می کردند و لینکهای فیک می ساختند و این سبب شد که موتور های جستجو حساسیت بیشتری نسبت به این موضوع پیدا کنند. و به موارد متعددی در مورد لینکها توجه کنند.

یک بک لینک خوب از نظر گوگل چه لینکی است؟

 1. لینک از سایتهای دارای اعتبار دامنه:
  اعتبار دامنه ها توسط الگوریتمهای مختلف سنچیده میشود. ما با دامنه shakoorzadeh.com سالها فعالیت کرده ایم می توانید اعتبار دامنه را در ابزارهای مختلف بسنجید این اعتبار هم اکنون در حال انتقال به مستر لیفت می باشد.
 2. لینک از سایتهای مرتبط:
  ارتباط لینک به صفحه فرود و به دامنه از عواملی است لینک شما را ارزشمند می کند. برای همین ما مخاطب هدف خود را پزشکان و مخصوصا پزشکان زیبایی قرار داده ایم. به این شکل مخاطبانی که لینک را می بینند تماما مخاطب هدف می باشند.
 3. فالو بدون لینک:
  لینک هایی که از نوع نوفالو باشند هیچ اعتباری به سایت شما نمی دهند حتی اگر در بهترین سایتهای جهان باشد. فالو بودن ویژگی می باشد که به صورت کد در لینک نوشته می شود و برای کاربر عادی قابل مشاهده نمی باشد اما خزنده های گوگل می توانند این ویژگی را ببینند.
 4. صفحه ای که به شما لینک میدهد:
  در کنار اعتبار دامنه گوگل به هر صفحه از سایت اعتباری مجزا میدهد که اعتبار این صفحه در ارزش لینک ماثر است. از این رو باید سئو داخلی صفحه در سایت ما و شما کاملا بهینه شود که تیم مسترلیفت این مسئولیت را به عهده خواهد گرفت.

نکته مهم آخر اینکه مهم است که تمام بک لینکها به سایت ما و شما به یک صفحه خاص نباشد بلکه صفحات فرود متفاوت و مرتبط انتخاب شود.

 

مسیر تبادل لینک با تجهیزات زیبایی مستر لیفت

برای تبادل لینک در ابتدا از طریق شماره تماس 09354398936 با ما تماس حاصل فرمایید. ما اطلاعات و خدمات شما را دریافت می کنیم می توانید دیزاین صفحه موجود در سایت خودتان و ما را شخصا طراحی کنید یا اینکار را به ما بسپارید. ما تلاش کردیم برای سهولت کار با استفاده از تیم متخصص مسیر را هموار سازیم. لازم به ذکر است که تمام فرآیند کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

لازمه به ذکر است که اگر امکان همکاری به شکل های گسترده تر وجود داشته باشد ما بررسی و استقبال می کنیم در ادامه می توانید نمونه صفحه تبادل لینک ما به آتیه تخفیف سلامت مشاهده فرمایید.

سبد خرید
Verified by MonsterInsights